Dostawa i formy płatności

DOSTAWA I FORMY PŁATNOŚCI

 

1. W chwili obecnej sklep drtaffi.pl realizuje wysyłkę towarów jedynie za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas oczekiwania na przesyłkę obejmuje czas kompletowania zamówienia przez nasz sklep oraz czas dostawy przez Pocztę Polską. Należy pamiętać, że czas realizacji zamówienia, jak i czas dostawy podajemy biorąc pod uwagę tylko dni robocze.

2. W zależności od stanów magazynowych naszych oraz naszych dostawców czas realizacji zamówienia może wynosić:
  1. 24h (dni robocze) w przypadku:
  • zamówień za pobraniem potwierdzonych danego dnia do godziny 12.00;
  • zamówień opłaconych przelewem po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym do godziny 12.00.
     2.  Powyżej 24h (dni robocze) w przypadku:
  • zamówień za pobraniem potwierdzonych danego dnia po godzinie 12.00;
  • zamówień opłaconych przelewem po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym po godzinie 12.00.
3. W przypadku chwilowego braku towaru w magazynie, sklep drtaffi.pl kontaktuje się z Państwem indywidualnie w celu podania czasu oczekiwania na zamówiony towar i ustalenia czy potwierdzają Państwo zamówienie.  

4. Aktualnie sklep drtaffi.pl oferuje dwa sposoby płatności:
  • Za pobraniem: płacą Państwo gotówką listonoszowi lub w urzędzie pocztowym w chwili odbioru przesyłki na terenie Polski.
  • Przelewem: płacą Państwo po złożeniu zamówienia. Przesyłka zostanie zrealizowana  dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto. Zazwyczaj następuje to następnego dnia po dokonaniu przelewu drogą elektroniczną. Jeżeli płatność została dokonana w urzędzie pocztowym pieniądze na konto wpływają później. Numery kont i dane do przelewu otrzymają Państwo od nas w e-mailu potwierdzającym zamówienie.
5. Numer naszego konta bankowego:
Multibank Bankowość Detaliczna BRE Banku SA
40 1140 2017 0000 4702 1307 7031

6. Do każdego zakupu otrzymają Państwo od nas paragon fiskalny. Jeżeli chcą Państwo otrzymać fakturę VAT prosimy wpisać dane firmy oraz NIP w formularzu zamówienia.