O Dr. Taffi

Dr. Taffi Erboristerie powstała z miłości do piękna ziemi i natury toskańskiej. Czerpiąc z jej naturalnych zasobów Dr Taffi, z wykształcenia zielarz i biolog, 25 lat temu stworzył laboratoria, w których powstają ekologiczne kosmetyki. Od ponad ćwierć wieku kosmetyki te podbijają Włochy, a szczególnie Toskanię, gdzie perfumerie Dr. Taffi można znaleźć w każdym historycznym zakątku. Dziś te urokliwe sklepiki można także znaleźć w prawie całej Europie, Stanach Zjednoczonych, Australii i Chinach, a teraz również w Polsce. 

Laboratoria Dr. Taffi Erboristerie bazują wyłącznie na naturalnych ekstraktach roślinnych, tworząc kosmetyki wolne od chemicznych konserwantów, sztucznych barwników, alkoholu czy SLS. Pozostając w zgodzie z naturą, kosmetyki nie są i nigdy nie będą testowane na zwierzętach.

Dr. Taffi przykłada szczególną wagę do jakości swoich produktów. Właśnie dlatego laboratoria posiadają certyfikaty jakości i certyfikaty potwierdzające ekologiczne pochodzenie kosmetyków, a wszelkie procesy produkcyjne poddawane są stałej kontroli. Dzięki temu Dr. Taffi Erboristerie utrzymuje wysoką jakość swoich produktów, jednocześnie unowocześniając procesy produkcyjne i rozszerzając gamę kosmetyków.

Dr. Taffi Erboristerie to kosmetyki i perfumy dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Różnorodność linii i zapachów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie, aby choć na chwilę poczuć toskańskie słońce i aromaty.

Na całym świecie klienci pokochali przede wszystkim „Acqua di Bolgheri”, wiodącą linię marki Dr. Taffi. Nazwa perfum wywodzi się od nazwy malowniczego miasteczka Bolgheri, położonego na Wybrzeżu Etruskim w Toskanii. Bolgheri to miasteczko, które powstało w obrębach twierdzy, a rodzina hrabiowska, która ją zbudowała, żyje tam po dziś dzień. Miasteczko liczy 30 mieszkańców, posiada swoją pocztę, działającą dwa dni w tygodniu, urząd miasta, działający raz w tygodniu, a nawet przedszkole dla 4 maluchów. Bolgheri jest przede wszystkim znane jako miejsce dzieciństwa znanego poety Giosuè Carducci, pierwszego włoskiego noblisty, który w swojej poezji niejednokrotnie zachwycał się pięknem Bolgheri, a szczególnie cyprysową aleją, która wiedzie turystów do bram miasteczka. Bolgheri to miejsce, które posiada niesamowity klimat, tak charakterystyczny dla toskańskich miast, gdzie historia miesza się z teraźniejszością i przyszłością, a wszystko to w akompaniamencie słońca, winnic, gajów oliwnych i niesamowitych aromatów morza i ziemi. Szczególnie latem spotkać tam można ludzi z całego świata, którzy przyjeżdżają, aby poznać magię toskańskiej ziemi. Będąc w Bolgheri, turyści mają także okazję poznać i zakochać się w kosmetykach Dr. Taffi odwiedzając sklepik i wystawę poświęconą historii „Acqua di Bolgheri”. 

Od dziś, także w Polsce, możemy poznać i cieszyć się toskańską naturą i  zapachami, które Dr. Taffi Erboristerie zamyka w naturalnych kosmetykach i perfumach, dając nam ciepło słońca i powiew wakacji każdego dnia, bez względu na porę roku i aurę panującą za oknem.

Importer: DR.TAFFI POLSKA 61-160 Wiórek, ul. Łąkowa 45.